KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16197110
nr 1619 7110
Sven Lignell
(f. 1927), Sverige
Pastell, Signerad, kvinna, 38x17 cm, yttermått inklusive ram: 56x36 cm
Kondition: slitage, skador
Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:30:51
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor